Paykasa, ön ödemeli bir sanal karttır. Anlaşmalı olan bütün sitelerde Paykasa’yı kullanmak mümkündür. Peki, Paykasa ne işe yarar? Ne gibi işlemlerin yapılmasına olanak sağlar? İşte Paykasa ile ilgili detaylar:

Paykasa ile online platformlarda alışverişler yapılabilir. Tüm işlemler direk olarak İnternet üzerinden gerçekleşir ve Paykasa ön ödemeli bir kart olduğu için borç gibi durumlar kesinlikle ortaya çıkmaz. Kolay bir şekilde İnternet üzerinden satın alınabilen Paykasa, kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı fiyatlar üzerinden sunulmaktadır ve tek kullanımlık bir karttır. Yasal satışı Avrupa merkezlidir ve Türkiye’de de satışa sunulmuştur. Genellikle kredi kartı olmayan ve kart bilgilerini İnternet ortamında paylaşmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilen Paykasa, birçok site aracılığı ile kolay bir şekilde satın alınabilir. Aracı bir kuruma gerek kalmadan ön ödemeli sanal kartınız ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilir, istediğiniz yerlerden alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykasa ile yaptığınız alışverişin ödemesi dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır.

Paykasa Kullanımı

Paykasa ile alışveriş sitelerinden oyun sitelerine kadar birçok platformdan işlemler yapılabilir. Ön ödemeli sanal kartın kullanımı çok kolaydır. Ödeme işleminin haricinde para bozdurma ve para çekme gibi işlemlere de izin veren sanal kart, güvenlik önlemlerini üst seviyede tutmaktadır. Kullanılan sitelere hiçbir şekilde bilgileriniz bırakılmaz ve Paykasa telefon aracılığı ile yapılan işlemlerde de ekstra güvenlik önlemleri alır. Paykasa tek kullanımlık bir kart olduğu için ilk kullanımdan sonra geçerliliğini kaybeder ve böylece çalınma ya da kaybolma gibi faktörler ortadan kalkar. İnternet ortamında elektronik para olarak adlandırılan Paykasa 16 haneli bir koddan oluşur ve kullanımı esnasında bu kodun kullanıcı tarafından siteye girilmesi gerekir.

Paykasa satın almak isteyen kişiler belirlenen kur fiyatlarına göre miktarlar öderler. Paykasa’nın satışı Euro para birimi cinsinden yapılmaktadır. 10 Euro’dan 5.000 Euro’ya kadar birçok seçenek mevcuttur. Kullanıcılar istedikleri seçeneği seçerek Paykasa kartına sahip olabilirler ve diledikleri zaman bakiyelerini kontrol edebilirler. Online alışverişlerinizi kolaylaştıran Paykasa, sizlere güvenli bir ödeme yöntemi sunarken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Avantajlı, güvenilir ve hızlı alışveriş için ön ödemeli sanal kartı kullanabilir, güvenlik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Dilerseniz sanal kartınız içerisinde bulunan bakiyenizi nakit paraya çevirerek kullanabilirsiniz. Tüm Dünyada sıkça tercih edilen ve kullanımı her geçen gün artan Paykasa, kullanıcıların rahat bir şekilde ödeme yapmalarını sağlamak için her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir.